INFORMACJE O AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTORZE PODNOŚNIKÓW I PLATFORM ROBOCZYCH – GENIE POLSKA
Strona główna / O firmie

INFORMACJE O AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTORZE PODNOŚNIKÓW I PLATFORM ROBOCZYCH – GENIE POLSKA

Firma HDW Polska sp. z o.o. jako autoryzowany dystrybutor podnośników marki GENIE Terex Brand w swojej ofercie handlowej posiada nowe podesty samojezdne i ruchome: nożycowe, masztowe, teleskopowe, teleskopowo-przegubowe oraz podnośniki używane.

Firma zajmuje się sprzedażą podnośników i platform roboczych w całej Polsce, wykorzystywanych w budownictwie, przy pracach magazynowych, konstrukcyjnych oraz instalatorskich.

Firma Genie została założona w 1966 roku w Stanach Zjednoczonych, gdy Bud Bushnell kupił prawa do produkcji przenośnego podnośnika opartego na działaniu skompresowanego powietrza. Wzrost zainteresowania Klientów skutkował dalszym wzrostem popytu na samojezdne platformy robocze. Firma rozszerzyła działalność i pozycje na nowych rynkach powiększając linię produktów. Genie wprowadziło nowy asortyment– samojezdne podesty ruchome nożycowe, wysięgniki przegubowe, zwyżki teleskopowe oraz teleskopowo-przegubowe, jak również ładowarki i części zamienne do zwyżek.

Produkty Genie szybko osiągnęły światowe uznanie, stając się kamieniami milowymi w pracach na wysokości.

Niezawodność maszyn Genie – fuzja z firmą Terex Corporation

Na początku 2000 roku, ze względu na spowolnienie gospodarcze, firma zdecydowała się na poszukiwania nowego partnera biznesowego. Firma Terex Corporation, znana ze współpracy z producentami urządzeń na całym świecie, okazała się dobrym partnerem dla biznesu. W 2002 Genie Industries została sprzedana i stała się częścią firmy Terex.

Do dnia dzisiejszego innowacyjność i jakość są dla nas najwyższą wartością. Ponadto, fundamentalną wartością są działania zorientowane na Klienta, dlatego uważnie słuchamy ich potrzeb i oczekiwań.

Zapewniamy długookresową obsługę posprzedażową.

Nasi Klienci proszą o niebieskie maszyny, ponieważ mogą w pełni polegać na naszym niezawodnym serwisie i wsparciu – czy to w Bostonie i Berlinie czy Helsinkach i Hong Kongu. Doświadczenie i osobiste zaangażowanie naszych pracowników są naszym najcenniejszym atutem – z kolei nasi Klienci są naszą największą motywacją. Entuzjazm, zaangażowanie i duma widoczne są w każdym wytworzonym produkcie.

Przyjazne dla środowiska i efektywne myślenie i wytwarzanie: stale dążymy do dalszej poprawy efektywności i ekologiczności procesu produkcyjnego. Minimalizujemy ilość odpadów w procesie produkcyjnym – wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość w jak najkrótszym czasie, przy możliwie najniższych kosztach.

W 2016 roku firma Genie Terex Brand obchodziła 50-lecie istnienia.

Obecnie działająca na całym świecie firma Genie Terex Brand, z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych jest światowym liderem w produkcji samojezdnych podnośników do prac na wysokości.

 

Motto niebieskiej marki Genie Terex Brand:

– jesteśmy firmą globalną ściśle związaną ze swoimi Klientami

– jesteśmy do pełnej dyspozycji zawsze i wszędzie

– rozwój firmy jest motorem naszej pracy

 

Naszym celem jest zdobycie Klientów poprzez pełne wsparcie – na globalną skalę.